Galeria
13.11.2025
NIEPODLEGŁOŚĆ JEST KOBIETĄ
NIEPODLEGŁOŚĆ JEST KOBIETĄ
Dziś w naszej szkole odbyła wyjątkowa akademia poświęcona kobietom, które swoją odwagą, mądrością i sercem walczyły o wolną Polskę.
Uczniowie przypomnieli, że w historii naszego kraju nie brakowało bohaterek- żołnierek, sanitariuszek, nauczycielek, pisarek i matek, które niosły w sobie ducha niepodległości.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym pięknym wydarzeniu
Dziś w naszej szkole odbyła wyjątkowa akademia poświęcona kobietom, które swoją odwagą, mądrością i sercem walczyły o wolną Polskę.
Uczniowie przypomnieli, że w historii naszego kraju nie brakowało bohaterek- żołnierek, sanitariuszek, nauczycielek, pisarek i matek, które niosły w sobie ducha niepodległości.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym pięknym wydarzeniu
