Galeria
09.04.2025
OGÓLNOPOLSKI KONKURS AKADEMIA WIEDZY O PRAWIE
Sukces naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie Akademia Wiedzy o Prawie!
Z radością informujemy, że aż trzech uczniów naszej szkoły (Zofia G., Piotr G. oraz Marcelina Z.) zakwalifikowało się do etapu okręgowego prestiżowego konkursu Akademia Wiedzy o Prawie.
Etap ten odbył się w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie.
Spośród kilkudziesięciu uczestników z całego województwa, po niezwykle emocjonującej dogrywce, Piotr Grzyb z klasy 8b wywalczył awans do etapu centralnego!
To ogromne osiągnięcie – do finału przechodzi tylko jedna osoba z każdego województwa, a Piotr będzie reprezentował naszą szkołę i całe województwo w gronie 16 najlepszych w kraju!
Gratulujemy Piotrowi i innym uczestnikom i trzymamy mocno kciuki za kolejny etap!
Z radością informujemy, że aż trzech uczniów naszej szkoły (Zofia G., Piotr G. oraz Marcelina Z.) zakwalifikowało się do etapu okręgowego prestiżowego konkursu Akademia Wiedzy o Prawie.
Etap ten odbył się w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie.
Spośród kilkudziesięciu uczestników z całego województwa, po niezwykle emocjonującej dogrywce, Piotr Grzyb z klasy 8b wywalczył awans do etapu centralnego!
To ogromne osiągnięcie – do finału przechodzi tylko jedna osoba z każdego województwa, a Piotr będzie reprezentował naszą szkołę i całe województwo w gronie 16 najlepszych w kraju!
Gratulujemy Piotrowi i innym uczestnikom i trzymamy mocno kciuki za kolejny etap!
