Galeria
27.06.2025
ZAKOŃCZENIE ROKU W KLASACH ÓSMYCH
Zakończenie roku szkolnego klas ósmych – czas pożegnań i wzruszeń
Dziś w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość – pożegnanie klas ósmych. Spotkaliśmy się wspólnie na sali gimnastycznej, by uczcić ten symboliczny moment zakończenia ważnego etapu edukacji i życia naszych uczniów.
Swoje pełne ciepła słowa skierowała do młodzieży Pani Dyrektor, dziękując za wspólne lata, trud i zaangażowanie. W imieniu rodziców głos zabrał jeden z opiekunów, a następnie Pani Prezes Zarządu złożyła gratulacje i życzenia powodzenia na dalszej drodze.
Podczas uroczystości wręczono świadectwa z wyróżnieniem – czerwone paski powędrowały do rąk tych, którzy z ogromnym zaangażowaniem pracowali przez cały rok. Doceniono również uczniów reprezentujących szkołę w konkursach pozaszkolnych oraz tych, którzy mogą pochwalić się 100% frekwencją – gratulujemy raz jeszcze!
W podziękowaniu za trud i wytrwałość Zarząd ufundował dla uczniów pamiątkowe, eleganckie długopisy – symbol dalszej drogi, pisania własnej historii, która dopiero się zaczyna.
Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcą i rodzicami przenieśli się do sali lekcyjnej, gdzie czekały pamiątkowe upominki – fotografie pełne wspomnień i uśmiechu, podarowane z serca przez wychowawcę.
To był dzień pełen wzruszeń, wdzięczności i nadziei. Dziękujemy za wspólne lata, życzymy pięknych wakacji i powodzenia na nowym etapie życia – w szkołach średnich i nie tylko.
Jesteście gotowi na więcej. Powodzenia, Ósmoklasiści!
Dziś w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość – pożegnanie klas ósmych. Spotkaliśmy się wspólnie na sali gimnastycznej, by uczcić ten symboliczny moment zakończenia ważnego etapu edukacji i życia naszych uczniów.
Swoje pełne ciepła słowa skierowała do młodzieży Pani Dyrektor, dziękując za wspólne lata, trud i zaangażowanie. W imieniu rodziców głos zabrał jeden z opiekunów, a następnie Pani Prezes Zarządu złożyła gratulacje i życzenia powodzenia na dalszej drodze.
Podczas uroczystości wręczono świadectwa z wyróżnieniem – czerwone paski powędrowały do rąk tych, którzy z ogromnym zaangażowaniem pracowali przez cały rok. Doceniono również uczniów reprezentujących szkołę w konkursach pozaszkolnych oraz tych, którzy mogą pochwalić się 100% frekwencją – gratulujemy raz jeszcze!
W podziękowaniu za trud i wytrwałość Zarząd ufundował dla uczniów pamiątkowe, eleganckie długopisy – symbol dalszej drogi, pisania własnej historii, która dopiero się zaczyna.
Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcą i rodzicami przenieśli się do sali lekcyjnej, gdzie czekały pamiątkowe upominki – fotografie pełne wspomnień i uśmiechu, podarowane z serca przez wychowawcę.
To był dzień pełen wzruszeń, wdzięczności i nadziei. Dziękujemy za wspólne lata, życzymy pięknych wakacji i powodzenia na nowym etapie życia – w szkołach średnich i nie tylko.
Jesteście gotowi na więcej. Powodzenia, Ósmoklasiści!
